کنترل برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری

کنترل: برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری نماینده مجلس انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

تاثیر چاقی مادر بر بلوغ زودهنگام دختر

مطالعه نشان می دهد اضافه وزن و قندخون اوج مادر با شروع زودهنگام بلوغ در دختران همراه است.  تاثیر چاقی مادر بر بلوغ زودهنگام دختر ..

ادامه مطلب

۶ اقدام نادرست که سلامت مغز را نشانه می‌روند!

اگرچه بیماری های شناختی با عوامل ژنتیک و سن ارتباط دارند، بعضی از شیوه های غلط زندگی که هر روز تکرار می شوند، نیز می توانند بر نرون ها و بافت های مغزی آ..

ادامه مطلب

چرا گوش‌ها قرمز و داغ می‌شوند؟

به گزارش ایسنا، امراض و پرسشها مختلفی می توانند موجب قرمز شدن گوش ها شوند که بعضی از آنها مشمول بر موارد زیر است: چرا گوش ها قرمز و داغ می ش..

ادامه مطلب

50 درصد قصور پزشکی در فوت پرسام

پدر پرسام عزیزی، کارگری که سال گذشته فرزندش را در بیمارستان بعثت سنندج از دست داد، از بی‌نتیجه ماندن پیگیری‌ها جهت اعتراض به رای کمیسیون پزشکی خبر دا..

ادامه مطلب

برنامه تازه بیمه سلامت و تعیین سقف پرداخت جهت دفترچه‌های بیمه و بیمارستان‌ها / وزیر بهداشت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت نخستین بار برنامه این وزارتخانه را جهت مدیریت تازه شرکت بیمه سلامت اعلام کرد و گفت: منابع کشور محدود است و بعد از..

ادامه مطلب

ترکیبات تلخ جهت پیشگیری و درمان آسم

به گزارش ایسنا و به نقل از ساینس، محققان دریافتند وجود یک طعم دهنده در آب تونیک قادر به جلوگیری از آسم و همچنین درمان آسم در موش بوده است. ت..

ادامه مطلب

بیکاری ریسک «سکته کشنده» را زیاد کردن می دهد

محققان ژاپنی در یک مطالعه تازه دریافتند از دست دادن شغل ممکن است ریسک سکته کُشنده را زیاد کردن دهد. بیکاری ریسک «سکته کشنده» را زیاد کردن می..

ادامه مطلب