کنترل برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری

کنترل: برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری نماینده مجلس انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

جواد رضویان در فیلم خودش بازی نمی‌کند ، پیش تولید فیلم سینمایی «زهرمار» شروع شد

جواد نوروزبیگی از ساخت فیلم سینمایی «زهرمار» به کارگردانی جواد رضویان تا یک ماه دیگر در پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد. پیش تولید فیلم سینما..

ادامه مطلب

ترک ورزشگاه آزادی به علت راه ندادن بانوان, تصویر ، حرکت اعتراضی خواننده مشهور در دربی

فریدون آسرایی، خواننده مشهور موسیقی پاپ ایران، به نشانه اعتراض به حضور نداشتن بانوان در ورزشگاه آزادی، دیروز قبل از آخر نیمه اول بازی پرسپولیس و استقلال، ا..

ادامه مطلب

نقد و بررسی فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا»

«بدون تاریخ، بدون امضا» به نویسندگی علی زرنگار و وحید جلیلوند و کارگردانی وحید جلیلوند، فیلم ملتهبي است و این التهاب را از همان شروع داستان و سکانس بسیار خوب تص..

ادامه مطلب

تلویزیون سریالی را که بازی کرده ام پخش می کند،اما تصویرم در فیلم سینمایی ام را نه! / تینا پاکروان

تینا پاکروان تهیه‌کننده فیلم «خانه کاغذی» از واکنش‌ها تلویزیون و تأکید آنها بر از بین بردن حسین پاکدل از تیزرهای این فیلم انتقاد کرد و از خواسته‌های رس..

ادامه مطلب

سریال «پرستاران» کار بسیار خوش ساختی است / سعید شیخ زاده

«پرستاران» آن قدر جذابیت بالایی دارد که می توان گفت باید نسل های بعد هم بیننده این سریال باشند. سعید شیخ زاده : سریال «پرستاران» کار بسی..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (551)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

«هاتف» سریال محرمی است ولی نه با نمایش دسته و عزاداری

نویسنده سریال «هاتف» از نگارش این مجموعه که مضمون و روح آن حق‌طلبی است و به شخصیت واقعی یک خبرنگار می‌پردازد و آن را به چالش می‌کشد، گفت. «هاتف» سر..

ادامه مطلب

شد ، لس‌آنجلس- تهران&quot، گوهر خیراندیش مسافر &quot

گوهر خیراندیش در فیلم سینمایی”لس آنجلس- تهران” به کارگردانی تینا پاکروان به ایفای نقش می‌پردازد.  گوهر خیراندیش مسافر &..

ادامه مطلب

اظهار نظر نرگس آبیار درباره‌ «ماه عسل»

نرگس آبیار از تاثیرگذاری حضور نرگس کلباسی در برنامه «ماه عسل» گفت و ابراز امیدواری کرد که «از نرگس درس انسانیت یاد بگیریم».  اظهار نظ..

ادامه مطلب

قرارداد پخش جهانی «راز پروانه‌ها» بسته شد

کارگردان انیمیشن سینمایی «راز پروانه‌ها» از انعقاد قرارداد پخش جهانی این اثر خبر داد. قرارداد پخش جهانی «راز پروانه ها» بسته شد عبارا..

ادامه مطلب