کنترل برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری

کنترل: برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری نماینده مجلس انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

در تصویر العمل روسیه به ماجرای سقوط MH۱۷

وزیر خارجه روسیه می‎گوید اتهام دست داشتن مسکو در اتفاق سقوط هواپیمای MH۱۷ مالزی، شبیه ماجرای جاسوس «سکریپال» است. در تصویر العمل روسیه به ماجرای..

ادامه مطلب

خواندن کشورهای آفریقایی را بی‌جواب گذاشت ، چاله مستراح&quot، ترامپ سوالی درخصوص &quot

دونالد ترامپ در دیدار خود با رییس جمهور رواندا، پاسخ به سوالی از جانب خبرنگاران درخصوص “چاله مستراح” خواندن کشورهای آفریقایی را رد کرد.  ..

ادامه مطلب

عربستان در یمن مرتکب نقض‌حقوق‌بشر شده است است / دیده‌بان‌حقوق‌بشر

سازمان دیده‌بان حقوق بشر اعلام کرد که عربستان سعودی در یمن مرتکب نقض حقوق بشر شده است است. دیده بان حقوق بشر: عربستان در یمن مرتکب نقض حق..

ادامه مطلب

دیدار حریری با ولایتی کاسه صبر سعودی ها را لبریز کرد ، واقعیت پشت پرده استعفای عجیب حریری در عربستان

روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی با پرداختن به ماجرای پشت پرده استعفای نخست وزیر لبنان نوشت: استعفای عجیب حریری بخشی از تلاش‌ جاه‌طلبانه ولیعهد سعودی جهت تکا..

ادامه مطلب

لغو ممنوعیت حمل تجهیزات الکترونیکی در پروازهای عربستان به انگلیس

مقامات لندن ممنوعیت حمل تجهیزات الکترونیکی در پروازها از دو فرودگاه عربستان به مقصد انگلیس را لغو کردند. لغو ممنوعیت حمل تجهیزات الکترونیکی در..

ادامه مطلب

رقص جنجالی مفتی مشهور سعودی دردسرساز شد

فیلمی در رسانه های عربی رقص واعظ مشهور سعودی را به تصویر می‌کشد که واکنش‌های گسترده‌ای را در پی داشته است. رقص جنجالی مفتی مشهور سعودی دردسرساز شد ..

ادامه مطلب

بازداشت یک روسی در ترکیه به اتهام حمله به هواپیماهای آمریکایی

یک رسانه‌ ترکیه ای از بازداشت یک تبعه روس به اتهام توطئه جهت حمله به هواپیماهای آمریکایی در پایگاه اینجرلیک و نیز حمله به انجمن متعلق به علویان در این کشور خبر ..

ادامه مطلب

روسیه خواهان پیروزیم در انتخابات نبود / ترامپ

دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا روز شنبه با رد مجدد اتهام همکاری کارکنان ستاد انتخاباتی وی با روسیه جهت اعمال نفوذ بر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، مدعی شد که م..

ادامه مطلب

شانه به شانه اسرائیل می‌ایستیم/ ترامپ سفارت آمریکا را به قدس می‌برد ، معاون ترامپ

معاون مدیر جمهور آمریکا گفت: دولت دونالد ترامپ همواره در کنار اسرائیل خواهد ایستاد. معاون ترامپ: شانه به شانه اسرائیل می ایستیم/ ترامپ سفارت ..

ادامه مطلب

کشورهای تحریم‌کننده قطر به فهرست درخواست‌های خود پایبندند / سامح شکری

وزیر خارجه مصر امروز (سه‌شنبه) گفت که کشورهای تحریم‌کننده قطر به فهرست درخواست‌هایی که به دوحه به عنوان شرط از سرگیری روابط خود با قطر ارائه داده‌اند، پایب..

ادامه مطلب