کنترل برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری

کنترل: برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری نماینده مجلس انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

توضیحات رییس مجلس در مورد از بین بردن پاداش فرهنگیان

رییس مجلس راجع به عنوان از بین بردن پاداش فرهنگیان توضیحاتی ارائه کرد و گفت: پاداش‌ها فرهنگیان به قوت خود باقی است و فقط محل تامین اعتبار آن عوض کردن کرده ..

ادامه مطلب

خواندن کشورهای آفریقایی را بی‌جواب گذاشت ، چاله مستراح&quot، ترامپ سوالی درخصوص &quot

دونالد ترامپ در دیدار خود با رییس جمهور رواندا، پاسخ به سوالی از جانب خبرنگاران درخصوص “چاله مستراح” خواندن کشورهای آفریقایی را رد کرد.  ..

ادامه مطلب

آماده شروع نیرومند با الغرافه هستم / طارمی

به گزارش ایسنا و به نقل از الکاس، آخر بعد از کش و قوس های زیاد مجوز بازی مهدی طارمی صادر شد و این بازیکن می تواند الغرافه را در دیدارهای بعدی همراه..

ادامه مطلب

عربستان در یمن مرتکب نقض‌حقوق‌بشر شده است است / دیده‌بان‌حقوق‌بشر

سازمان دیده‌بان حقوق بشر اعلام کرد که عربستان سعودی در یمن مرتکب نقض حقوق بشر شده است است. دیده بان حقوق بشر: عربستان در یمن مرتکب نقض حق..

ادامه مطلب

۶ اقدام نادرست که سلامت مغز را نشانه می‌روند!

اگرچه بیماری های شناختی با عوامل ژنتیک و سن ارتباط دارند، بعضی از شیوه های غلط زندگی که هر روز تکرار می شوند، نیز می توانند بر نرون ها و بافت های مغزی آ..

ادامه مطلب

زلزله‌ای نسبتاً شدیدی کرمانشاه را لرزاند

به گزارش تسنیم، دقایقی قبل زلزله ای نسبتاً شدید استان کرمانشاه را لرزاند که در زیاد شهرستانهای استان احساس شده است است. زلزله ای نسبتاً شدید..

ادامه مطلب

شناسایی و دستگیری اغتشاشگران در همدان

استاندار همدان از شناسایی و دستگیری عده قلیلی که به دنبال اغتشاش‌آفرینی و جوسازی در استان بودند، خبر داد. شناسایی و دستگیری اغتشاشگران در..

ادامه مطلب