کنترل برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری

کنترل: برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری نماینده مجلس انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

حضور قانونگذار ارشد کره شمالی در مراسم تحلیف روحانی

خبرگزاری شینهوا به نقل از مقامات کره شمالی اعلام کرد که این قانونگذار ارشد این کشور جهت حضور در مراسم تحلیف حسن روحانی به سمت کشور عزیزمان ایران حرکت ک..

ادامه مطلب

تصویب آیین نامه قانون بیمه اضطراری خسارات وارده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه

هیات وزیران با نشانه مراعات حقوق خسارت دیدگان و چگونگی دریافت خسارت با سهولت زیاد در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه، آیین نامه اجرایی قانون بیمه اضطر..

ادامه مطلب

روسیه خواهان پیروزیم در انتخابات نبود / ترامپ

دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا روز شنبه با رد مجدد اتهام همکاری کارکنان ستاد انتخاباتی وی با روسیه جهت اعمال نفوذ بر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، مدعی شد که م..

ادامه مطلب

50 درصد قصور پزشکی در فوت پرسام

پدر پرسام عزیزی، کارگری که سال گذشته فرزندش را در بیمارستان بعثت سنندج از دست داد، از بی‌نتیجه ماندن پیگیری‌ها جهت اعتراض به رای کمیسیون پزشکی خبر دا..

ادامه مطلب

آیا در ماه آب وجود دارد؟

محققان دانشگاه “براون” آمریکا به نشانه‌هایی دست پیدا کرده‌اند که مدعی هستند در ماه آب وجود دارد.  آیا در ماه آب وجود دارد؟..

ادامه مطلب

ویسی قهر کرد؟

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی استقلال خوزستان با غیبت خود به شایعه قهر از این تیم قوت بخشیده ولی امروز بهروز مکوندی دستیار او که در نشست خبری پیش از دید..

ادامه مطلب

گویا این طیف از اصولگرایان قبلا هم با تتلو ارتباط داشته‌اند/ کبوتر با کبوتر باز با باز ، بهروز نعمتی

عضو هیات رئیسه مجلس تلویحا از نزدیک شدن اصولگرایان به صورت هایی چون تتلو انتقاد کرد. بهروز نعمتی: گویا این طیف از اصولگرایان قبلا هم با تتلو ا..

ادامه مطلب

شانه به شانه اسرائیل می‌ایستیم/ ترامپ سفارت آمریکا را به قدس می‌برد ، معاون ترامپ

معاون مدیر جمهور آمریکا گفت: دولت دونالد ترامپ همواره در کنار اسرائیل خواهد ایستاد. معاون ترامپ: شانه به شانه اسرائیل می ایستیم/ ترامپ سفارت ..

ادامه مطلب

کشورهای تحریم‌کننده قطر به فهرست درخواست‌های خود پایبندند / سامح شکری

وزیر خارجه مصر امروز (سه‌شنبه) گفت که کشورهای تحریم‌کننده قطر به فهرست درخواست‌هایی که به دوحه به عنوان شرط از سرگیری روابط خود با قطر ارائه داده‌اند، پایب..

ادامه مطلب

کاهش جزئی قیمت در بازار ، نرخ تازه مرغ و انواع مشتقات آن

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی، قیمت تازه مرغ و انواع مشتقات آن را اعلام کرد و گفت: قیمت مرغ نسبت به هفته قبل، حدود ۱۵۰ تومان ارزان شده است است. ..

ادامه مطلب