کنترل برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری

کنترل: برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری نماینده مجلس انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار پزشکی 50 درصد قصور پزشکی در فوت پرسام

پدر پرسام عزیزی، کارگری که سال گذشته فرزندش را در بیمارستان بعثت سنندج از دست داد، از بی‌نتیجه ماندن پیگیری‌ها جهت اعتراض به رای کمیسیون پزشکی خبر داد. 

50 درصد قصور پزشکی در فوت پرسام

50 درصد قصور پزشکی در فوت پرسام

عبارات مهم : پزشکی

پدر پرسام عزیزی، کارگری که سال گذشته فرزندش را در بیمارستان بعثت سنندج از دست داد، از بی نتیجه ماندن پیگیری ها جهت اعتراض به رای کمیسیون پزشکی خبر داد.

به گزارش ایلنا ؛ این روزها سالگرد پرسام عزیزی، کودک سنندجی است که در مرداد ماه سال گذشته به علت تزریق آمپول “دگزا” در بیمارستان بعثت این شهر جان خود را از دست داد؛ کمیسیون پزشکی قانونی استان کردستان کادر پزشکی این بیمارستان را در فوت پرسام عزیزی 50 درصد مقصر تشخیص داده است.

50 درصد قصور پزشکی در فوت پرسام

پدر این کودک جان باخته که کارگر یک شرکت دارویی است و در یک سال گذشته از دوندگی جهت احقاق حق خود دست نکشیده؛ از بی نتیجه ماندن اعتراض به رای کمیسیون پزشکی خبر می دهد؛ او می گوید کادر پزشکی صد درصد در فوت فرزندم مقصر بوده اند و 50 درصد جهت ما که یک سال است جگرگوشه مان را بی علت از دست داده ایم، قانع کننده نیست.این پدرِ داغدار از نامه نگاری ها به نمایندگان مجلس و همچنین وزیر بهداشت می گوید. او یکی از خواسته های خود را تجدیدنظر در رای کمیسیون پزشکی می داند؛ ولی او به قول خودش کارِ مهمتری هم دارد؛ نمی خواهد از این به بعد هیچ کودکی، قربانی قصور پزشکی شود.

عزیزی می گوید: در بیمارستان بعث روزی که با پسرم فقط به علت چند سرفه مختصر مراجعه کردیم، دکتر متخصص کودکان مستقر نبود؛ یکی از خواسته های من که به وزیر بهداشت هم گفته ام این است که در بیمارستان آموزشی بعثت، هر لحظه یک دکتر متخصص اطفال مستقر باشد تا کار به اینجاها نکِشَد.

پدر پرسام عزیزی، کارگری که سال گذشته فرزندش را در بیمارستان بعثت سنندج از دست داد، از بی‌نتیجه ماندن پیگیری‌ها جهت اعتراض به رای کمیسیون پزشکی خبر داد. 

این پدر داغدار می گوید: اگرچه هنوز به نتیجه ای نرسیدم ولی باز هم پیگیری ها را ادامه می دهم؛ گرچه اگر همه ثروت های دنیا را هم روی هم بگذارند و به ما بدهند، نمی تواند جای خالی فرزندم را پر کند، ولی با همه وجودم خواستار این هستم که دیگر هیچ خانواده ای به خاطر قصورِ کادرِ پزشکی داغدار نشود.

واژه های کلیدی: پزشکی | بهداشت | کمیسیون | بیمارستان | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs