کنترل برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری

کنترل: برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری نماینده مجلس انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آیا کریم باقری مثل علی کریمی و میناوند به کی‌روش فحش نمی‌دهد؟

به گزارش خبرآنلاین، شاید در این فضای احساسی پیش آمده بعد از اعلام لیست نهایی تیم ملی جهت جام جهانی و دلخوری طرفداران تیم استقلال و پرسپولیس جهت دو ستاره ارزش ،

آیا کریم باقری مثل علی کریمی و میناوند به کی‌روش فحش نمی‌دهد؟

آیا کریم باقری مثل علی کریمی و میناوند به کی روش فحش نمی دهد؟

عبارات مهم : سرمربی

حرف های کریم باقری در خط اعتدال حمایت از تیم ملی می تواند یک الگو باشد.

به گزارش خبرآنلاین، شاید در این فضای احساسی پیش آمده بعد از اعلام لیست نهایی تیم ملی جهت جام جهانی و دلخوری طرفداران تیم استقلال و پرسپولیس جهت دو ستاره ارزش ، راحت ترین کار ، انتقاد شدید از سرمربی تیم ملی باشد. همین حالا علی کریمی که توپخانه اش را آتش کرده و از دلال موزابیکی پایین نمی اید. او البته عقاید خاص خودش را دارد و در همه این یکی دو سال با همین روند حرف هایش را زده و نوشته است.

بعد از همکاری نافرجام با کادرفنی در تیم ملی ، تقریبا موضع علی کریمی در این فوتبال همین بوده هست. او هم فدراسیون را پر از تباهی می داند و هم کی روش را یک آدم ناسالم بعد از محبوبیتش بهره گرفته و می تازد. درست همسو با او مهرداد میناوند هم سوار بر موج احساسات مردمی ، به سرمربی تیم ملی توهین کرده است.

آیا کریم باقری مثل علی کریمی و میناوند به کی‌روش فحش نمی‌دهد؟

در این شرایط ولی یکی مثل مهدوی کیا یا وحید هاشمیان که هر دو اتفاقا از منتقدان وضع موجود هستند ، تلاش می کنند در چارچوب احترام یا سکوت کنند یا از به کارگیری واژه های با بار معنایی خاص پرهیز کنند.

در جبهه برابر ولی یکی مثل علی دایی در کمال ادب از این منتقدان می خواهد نوع ادبیات ارزش را عوض کردن دهند و تلاش کنند با حفظ آرامش تیم ملی ، به یک رخداد مهم ملی ارزش ببخشند و بخواهند که تیم ملی ارزش موفق باشد. در این بین آقا کریم باقری هم سمت علی دایی را گرفته. او این حرف ها را از یک قدمی برانکو زده است و خواسته تا اینچنین به تیم ملی نتازند. حرمت لیست تیم ملی ، خود تیم ملی و بازیکنان و نظرات سرمربی حفظ شود و در این فضای دوگانه سازی پوچ دمیده نشود.

به گزارش خبرآنلاین، شاید در این فضای احساسی پیش آمده بعد از اعلام لیست نهایی تیم ملی جهت جام جهانی و دلخوری طرفداران تیم استقلال و پرسپولیس جهت دو ستاره ارزش ،

دوگانه های پوچی که در نهایت تنها لطمه به فوتبال ملی می زند. آقا کریم قطعا می توانست از روی نیمکت پرسپولیس جدی ترین انتقادها را به سمت تیم ملی کشور داشته باشد ولی او قطعا به این فکر می کند که بعد از حدود صد بازی ملی ، در نهایت اگر همه بازیکنان مورد علاقه اش هم در زمین نباشند ، باز تیم ملی کشورش است که در جام جهانی به زمین می رود و نمی تواند از تیم کشورش به خاطر نبود یک یا دو بازیکن مورد علاقه اش متنفر باشد.

واژه های کلیدی: سرمربی | منتقدان | علی کریمی | پرسپولیس | کریم باقری | سرمربی تیم ملی | مهرداد میناوند | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs