کنترل برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری

کنترل: برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری نماینده مجلس انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بیرانوند هرگز بوفون نمی‌شود!

به گزارش خبرآنلاین؛پیش بینی ها دارد درست از آب در می آید.هفته قبل بود که خبر رسید علیرضا بیرانوند تصمیم گرفته تا از پرسپولیس جدا شود.آن هم در شرایطی که سرخپوشان

بیرانوند هرگز بوفون نمی‌شود!

بیرانوند هرگز بوفون نمی شود!

عبارات مهم : سربازی

علیرضا بیرانوند طبق گفته خودش شاید در نیم فصل از پرسپولیس جدا شود.

به گزارش خبرآنلاین؛پیش بینی ها دارد درست از آب در می آید.هفته قبل بود که خبر رسید علیرضا بیرانوند تصمیم گرفته تا از پرسپولیس جدا شود.آن هم در شرایطی که سرخپوشان از دو فصل نقل و انتقالات محروم هستند و نمی توانند بازیکنی را به خدمت بگیرند.بیرانوند روز گذشته و بعد از بازی با سایپا مصاحبه کرد و گفت:«تصمیم گرفته ام از پرسپولیس جدا شوم. من متاهل هستم و دو فرزند دارم و سربازی من کوتاه خواهد بود. با تصمیمی که با خانواده و وکیلم گرفتم، احتمال این که از پرسپولیس جدا شوم، زیاد است و به خاطر جام جهانی این کار را می کنم. مدت وقت سربازی من کوتاه هست. من به فکر خودم هستم. باید به فکر آینده ام باشم. جام جهانی هم در پیش هست. بازی کردن در این مسابقه های آرزوی هر بازیکنی هست. من هم می خواهم با تلاش زیاد در ترکیب قرار بگیرم و دیده شوم. من تا ۱۰ سال دیگر هم می توانم درسم را ادامه دهم ولی جهت آینده بهتر این کار را می کنم.»

بیرانوند هرگز بوفون نمی‌شود!

این اتفاق در حالی افتاده است که بیرانوند در هفته های گذشته هرگز زیر بار این نمی رفت که می خواهد از پرسپولیس جدا شود.آخرین مصاحبه او در این زمینه هفته قبل بود که گفته بود”آنقدر در پرسپولیس می مانم تا با این تیم قهرمان آسیا شوم” البته بیرانوند تا سال 1400 با سرخپوشان قرارداد دارد و به هر تیمی هم که برود باید دوباره به پرسپولیس برگردد.

آن طور که خود علیرضا روز گذشته بیان کرد او شاید در نیم فصل از پرسپولیس برود.اتفاقی که اگر بیفتد بدون شک به ضرر تیمش خواهد بود.هر چند که رادوشوویچ ذخیره خوبی جهت بیرانوند است ولی عدم جذب بازیکن و جذب دروازه بان مطمئن دیگری نگرانی این روزهای کادر فنی پرسپولیس است.

به گزارش خبرآنلاین؛پیش بینی ها دارد درست از آب در می آید.هفته قبل بود که خبر رسید علیرضا بیرانوند تصمیم گرفته تا از پرسپولیس جدا شود.آن هم در شرایطی که سرخپوشان

بیرانوند به گفته خودش به فکر خودش است و اگر هر بازیکنی بخواهد این طور فکر کند از پرسپولیس جهت فصل آینده چیز زیادی باقی نخواهد ماند آیا که قرار داد خیلی از بازیکنان این تیم رو به اتمام است و اگر همه آنها تفکری مثل بیرانوند داشته باشند بدون تردید باید گفت که تیم برانکو به مسئله برخواهد خورد.ضمن اینکه یکی از پیش شرط های تمدید قرارداد خود برانکو هم این بوده که همه بازیکنان باید قراردادهایشان را تمدید کنند! این در حالی است که معمولا بازیکنان بزرگ در هر تیمی که بازی می کنند با وجود اتفاق هایی اینچنینی در تیم خودشان می مانند.نمونه بارز آن بوفون،دل پیرو و همه یوونتوسی هایی که در وقت سقوط این تیم به دسته پایین تر،تیم ارزش را تنها نگذاشتند و دوباره یووه را به سری آ رساندند.اتفاقی که بعید به نظر می رسد در فوتبال کشور عزیزمان ایران تکرار شود.

واژه های کلیدی: سربازی | بازیکنان | بیرانوند | روز گذشته | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs