کنترل برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری

کنترل: برنامه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری نماینده مجلس انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی شناسایی و دستگیری اغتشاشگران در همدان

استاندار همدان از شناسایی و دستگیری عده قلیلی که به دنبال اغتشاش‌آفرینی و جوسازی در استان بودند، خبر داد.

شناسایی و دستگیری اغتشاشگران در همدان

شناسایی و دستگیری اغتشاشگران در همدان

عبارات مهم : همدان

استاندار همدان از شناسایی و دستگیری عده قلیلی که به دنبال اغتشاش آفرینی و جوسازی در استان بودند، خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمدناصر نیک بخت امروز در ستاد تسهیل و برطرف موانع تولید استان همدان، گفت: رویدادهای اخیر را باید دسته بندی کرد، مردم نقد دارند، می خواهند بگویند، توقعات و مطالباتی دارند و این شنیدنی هست، مدیر جمهور هم اشاره کردند که نقد و اعتراضات مردم را باید شنید و برطرف مسئله کرد، منتهی یک عده ای هم هستند که از این وقت و نقدی که بعضا مردم داشتند یا دارند و می خواهند خیلی عاقلانه و مصلحت آمیز طرح کنند و به گوش مسئولان برسانند، سوءاستفاده کردند که باید اینها را از هم تفکیک کرد.

شناسایی و دستگیری اغتشاشگران در همدان

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه مردم استان همدان، مردمی بسیار فهیم، دانا، عاقل و آینده نگر هستند و این رویدادها و اغتشاشاتی که بعضی ها می درخواست کردند ایجاد کنند، مورد قبول مردم شریف استان همدان نیست و نخواهد بود.

نیک بخت اذعان کرد: عده قلیلی که به دنبال اغتشاش آفرینی و جوسازی بودند، آشنا شدند و تعدادی هم در اختیار داریم و اعترافاتی داشته اند که معلوم شد این موج سواری بود و قصد آنها هیچ ارتباطی با مطالبات، پرسشها معیشتی و اقتصادی مردم ندارد.

استاندار همدان از شناسایی و دستگیری عده قلیلی که به دنبال اغتشاش‌آفرینی و جوسازی در استان بودند، خبر داد.

استاندار اظهار کرد: خوشبختانه نظام و انقلاب و دولت با اعتبار مردم آنچنان در منطقه مقتدر و سربلند هستند که امروز کشور عزیزمان ایران یکی از آرام ترین، عالی ترین و پویاترین کشور منطقه محسوب می شود ولی دشمن های بیرونی داریم که آنها حسادت می کنند و دوست ندارند شرایط کشور را اینگونه روبه توسعه ببینند بنابراین گاهی دسیسه های اینگونه هم صورت می دهند ولی آنچه مسلم است مردم فهیم استان همدان بسیار بسیار به آنچه پیش آمد، معترض هستند و پشتیبانی خود را از نظام، انقلاب، دولت و همه خدمتگزاران به خوبی اعلام کرده و می کنند و ان شاالله مشکلی نخواهد بود.

اولتیماتوم استاندار همدان به مدیرکل کار استان

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه مدیران، پرسشها واحدهای تولیدی را خود بررسی کنند، اظهار کرد: به مدیران زیرمجموعه تأکید کنید، قرار نیست واحدهای تولیدی را تعطیل کنیم بلکه همه دنبال این هستیم چند کارگر مشغول کار شود و خدا را خوش نمی آید که تولیدکننده را سرگردان کنیم.

شناسایی و دستگیری اغتشاشگران در همدان

وی ادامه داد: بانک ها وثیقه تسهیلات را متعادل تعیین کنند و دلشان قرص باشد، بنده راجع به وثیقه به بانک ها فشار نمی آورم، پول بانک پول همه است و باید پرداخت شود تا همه بتوانند از این منابع استفاده کنند.

نیک بخت اضافه کرد: جهت طرح های اشتغالزایی روستایی دستگاه ها هماهنگ باشند و به کار سرعت دهند و سهمیه تسهیلات روستایی، کامل جذب شود تا اشتغال مورد نیاز در روستاها ایجاد شود.

استاندار همدان از شناسایی و دستگیری عده قلیلی که به دنبال اغتشاش‌آفرینی و جوسازی در استان بودند، خبر داد.

وی اعلام کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اگر نیرو کم دارد، بگوید، با این شیوه و ناهماهنگی ها جذب سهمیه تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی از سوی این اداره کل را امکان پذیر نمی بینم.

استاندار تصریح کرد: 500 میلیارد تومان پول کمی نیست و سیستم باید جهت آن تعریف شود بنابراین تا دو هفته مدیرکل کار استان وقت دارد تا پرداخت ها شروع شود وگرنه من تحمل نمی کنم. بروید جذب مشتری کنید و کل مجموعه اداره کل در خدمت اشتغال باشند، پاشنه کفش هایتان را اوج بکشید، خودتان را اثبات کنید.

شناسایی و دستگیری اغتشاشگران در همدان

وی با ابرازرضایت از عملکرد بانک ملی استان اظهار کرد: بانک ملی حدود 180 میلیارد تومان تا کنون از محل رونق تولید تسهیلات پرداخت کرده و این منهای تسهیلاتی است که از محل های دیگر جهت اشتغالزایی به وسیله بانک ملی استان پرداخت شده است و این عملکرد بسیار خوبی است.

وی ادامه داد: تا کنون از اعتبارات رونق تولید بیش از 50 درصد سهمیه استان یعنی افزون بر 347 میلیارد تومان به وسیله بانک ها پرداخت شده است که پیشرفت خوبی را نشان می دهد و از بانک های استان، دستگاه های اجرایی، دبیرخانه و همکاران استانداری تقدیر می کنم.

استاندار همدان یادآور شد: در جلسه امروز همه واحدهایی که با بانک ملی مشکلی داشتند، طرح مسئله کردند و پاسخ مثبت گرفتند و از این روند، بسیار خوشحال هستم.

واژه های کلیدی: همدان | تسهیلات | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs